Oferta na dostawę urządzeń sygnalizacji pożaru

Polon-Alfa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., mając ponad 50-letnie doświadczenie w rozwoju i produkcji elektroniki profesjonalnej dla wielu ważnych dziedzin (np. energetyka, lecznictwo, obronność), w tym 40-letnie tradycje w produkcji urządzeń do wczesnego wykrywania i sygnalizowania pożaru oraz sterowania gaszeniem, oferuje doskonałe systemy, mogące zabezpieczyć przeciwpożarowo obiekty nie tylko o zróżnicowanej wielkości, ale też o różnorodnym przeznaczeniu.

We wszystkich systemach POLON-ALFA stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniki procesorowej, a korzystając z podzespołów i materiałów nabywanych u najlepszych światowych producentów oraz metod zapewnienia jakości zgodnych z ISO 9001 oferujemy wyroby o najwyższych standardach. Certyfikowane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej na zgodność z serią norm europejskich EN 54 i ich polskich odpowiedników, nasze urządzenia sygnalizacji pożarowej nie ustępują urządzeniom najlepszych firm światowych, a w wielu przypadkach je przewyższają. Na wyroby udzielamy 60-miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy wieloletnie dostawy części zamiennych.

POLON-ALFA ze swojej strony, oprócz doskonałych urządzeń, gwarantuje wsparcie w rozwiązywaniu wszelkich problemów, mogących się pojawić podczas użytkowania systemu, a związanych ze specyfiką obiektu. Szeroko rozwinięta sieć przedstawicieli regionalnych oraz ponad 200 autoryzowanych firm projektowo-instalatorskich, świadczących obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz serwisową, zapewnia stałe utrzymanie sprawnych systemów w eksploatacji. Cechy wyróżniające nas spośród innych dostawców podobnych urządzeń to m.in.:

  • jawne i niższe niż konkurencyjne ceny na urządzenia o porównywalnym poziomie technicznym,

  • wszelkie oprogramowania wliczone w cenę urządzeń, otrzymywane przy zakupie sprzętu,

  • fachowa obsługa posprzedażna wyrobów, świadczona przez wiele firm autoryzowanych, oraz szybko i niezawodnie reagujący serwis producenta,

  • łatwa dostępność do części zamiennych (gwarantowanych przez co najmniej 10 lat) według cen katalogowych,

  • niskie ceny nowych wersji oprogramowania, które może być udostępniane w trakcie eksploatacji systemu przy rozbudowie czy modernizacji instalacji,

  • duży asortyment i różnorodność urządzeń wszystkich systemów,

  • gwarantowane doradztwo i wsparcie producenta (jego zaplecza badawczo-rozwojowego i służb technicznych) w rozwiązywaniu wszelkich problemów, mogących pojawić się w eksploatacji, wynikających ze specyfiki obiektu.

Certyfikat ISO 9001, pięciokrotnie przyznany tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play" oraz inne wyróżnienia i nagrody, w tym medale targowe, najlepiej świadczą o kondycji firmy będącej rezultatem wyznawania oczywistej prawdy, że istniejemy i rozwijamy się dzięki Klientom i dla Klientów.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i będziemy mogli wspólnie uczestniczyć w realizacji zabezpieczeń przeciwpożarowych Państwa obiektów.

Wszelkie prawa zastrzeżone Polon-Alfa
Zasady użytkowania strony
Webmaster